O nas

Classic Cars to firma założona z pasji do motoryzacji w jej klasycznym, zabytkowym wcieleniu. Odnajdujemy to, co zapomniane i niedoceniane i dajemy temu nowe życie. Podejmujemy się wysokiej klasy renowacji samochodów zabytkowych, których sami wyszukujemy. Dajemy szansę nawet najbardziej niedocenianym egzemplarzom, ukazując istotę ich piękna. Chcemy, by zapomniane powróciły na nasze drogi, udowadniając, że są niekwestionowanymi królami szos

Wiedza i kompetencja

Pomimo krótkiego stażu na rynku, najmocniejszą wartością naszej firmy jest zespół, który wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem i uznaniem w sektorze motoryzacyjnym.

Pewność i solidność

To wartości priorytetowe w naszej codziennej pracy. Wiemy, jak przywrócić zabytkowym autom ich świetność i utracony blask.

Bezpieczeństwo

Czyli synonim naszych usług, dzięki któremu masz pewność, że zakupiony u nas klasyk, bez obaw zawiezie Cię w każdy zakątek świata. Naszą pracę wspomaga nowoczesny warsztat samochodowy, umożliwiający naprawy z zachowaniem międzynarodowych standardów.

Odrestaurowany Mercedes w 111 Coupe Motor Centrum.jpg

0


Tyle osób liczy nasz zespół

0


Przepracowanych godzin

0


Kubki Kawy

0


Liczba samochodów które uległy renowacji

PROCES RENOWACJI SAMOCHODU

Ocena stanu technicznego auta

Szacujemy potrzebny czas i nakreślamy kosztorys wszystkich prac związanych z odrestaurowaniem auta.

Demontaż części i ich weryfikacja

Rozkładamy samochód na części pierwsze, dokładnie przeprowadzając ich kilkuetapową weryfikację.

Renowacja podzespołów i serca auta

Staramy się, by odrestaurowane auto nie tylko zachwyciło wyglądem, ale również swoim niepowtarzalnym dźwiękiem. Nie ubieramy nowoczesności w klasyczne szaty, a wydobywamy historię.

Prace blacharskie, lakiernicze i tapicerskie

Czyścimy lub odtwarzamy i wymieniamy na nowe, zachowując spójność wszystkich elementów i podzespołów. Sięgamy po najwyższej jakości materiały, które na nowo nadadzą klasyczny klimat.

Składanie samochodu i ostatnie korekty estetyczne

Z dbałością o szczegóły składamy samochód, dokonując przy tym ostatnich poprawek wizualnych.

Jazda testowa

Odrestaurowane auto wyprowadzamy na drogę i sprawdzamy jego możliwości. Chcemy mieć pewność, że nasza praca osiągnęła docelowy efekt. Jazda testowa to również szansa na ostateczną ocenę techniczną auta.

Newsletter


Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/virtualki/180479/wp-includes/plugin.php on line 446